sobota, 26 marca 2011

NOTD: Essie Coat Azure
Niebieski nie jest moim ulubionym kolorem na paznokciach u rąk,dla tego też na zdjęciach promocyjnych nie zwróciłam na Coat Azure uwagi.Jednak po zdjęciach Jenny zakochałam się i musiałam kupić(kuszona dodatkowo jeszcze przez Nolę )
Lakier jest piękny.To przydymiony błękit,nieco w stronę chabrowego.Ma mikrodrobinki,które są widoczne i nadają mu satynowego,charakterystycznego połysku.Przy takiej ilości lakierów,jakie mam w swojej kolekcji rzadko zdarza się,żebym któryś nosiła bez przerwy przez kilka aplikacji ale Coat Azur do tych nielicznych wyjątków należy.
Aplikacja o dziwo super,lakier dość rzadki ale nie smuży i jeżeliby się postarać wystarczy jedna warstwa.


Acha,dobre wieści!Udało mi się dostać w Naturze maseczkę Montagne Jeunesse z białej czekolady,którą na pewno rychło zrecenzuję :)

2 komentarze:

Wasze komentarze sprawiają mi wielką radość-dziękuję :).Postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć na wszystkie pytania i mogę Was zapewnić,że czytam każdy napisany komentarz.

Komentarze obraźliwe lub mające na celu wyłącznie autopromocję będą od razu usuwane.Nie mam nic przeciwko linkom związanym z tematem posta(np. link do Twojej recenzji danego produktu itp),ale nie zostawiajcie proszę komentarzy w stylu "Super blog,zajrzyj do mnie"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...