środa, 8 lutego 2012

Wyniki konkursu na Facebooku + propozycja ulepszenia recenzji
Przyszła pora na wyniki facebookowego rozdania.Dziękuję wszystkim z was,które zdecydowały się na udział.Zadaniem konkursowym było zaproponowanie tematów przyszłych postów.Pisałyście,że chętnie przeczytacie o:

-projekcie denko
-kolejnych ulubieńcach miesiąca (co mnie cieszy bo to jeden z moich ulubionych tematów)
-paletce BH Cosmetics (której wstępne zdjęcia pokazywałam na FB)
-pielęgnacji rzęs
-lakierach,lakierach o wykończeniu jelly
-kryjących podkładach
-wielofunkcyjnych kosmetykach (miło mi,że post dotyczący oliwki Hipp spotkał się z takim ciepłym przyjęciem :) )
-top liście kosmetyków w różnych kategoriach
-pielęgnacji włosów
-przechowywaniu kosmetyków
-kosmetykach domowej roboty
-kosmetykach naturalnych
-okazjach,promocjach
-skutecznych tanich kosmetykach
-pielęgnacji skóry podczas mroźnej zimy
-kosmetycznym DIY
-porównaniu kosmetyków droższych z tańszymi.

Wszystkie sugestie były na prawdę pomocne,pomysły zdecydowanie wykorzystam.Dzięki dziewczyny :)!


Postanowiłam,że nagroda trafi do xkeylimex (Kasi P.) ponieważ bardzo spodobała mi się jej sugestia dotycząca wprowadzenia skali oceny produktów:

"Witam :)
Osobiście bardzo lubię posty dotyczące ulubionych kosmetyków danego miesiąca- dzięki temu dowiaduję się o tym, co warto kupić i wypróbować.
12 zastosowań oliwki też bardzo mi się spodobało. Myślę, że seria takich notek cieszyłaby się dużym zainteresowaniem.
Mam jeszcze jedną sugestię, niezwiązaną co prawda z proponowaną tematyką postów. Bardzo fajnie by było, gdybyś wystawiała oceny recen
zowanym kosmetykom- tzn pod koniec posta z recenzją pisała ocenę w jakiejś skali (1-6 jak w szkole, albo 1-10, 1-100 - są różne możliwości) lub słowami (np. beznadziejny- nie dla mnie- ujdzie - niezły- dobry - znakomity- kosmetyczne arcydzieło) czy coś takiego. To umożliwia czytelnikom szybkie i konkretne zorientowanie się, jak oceniasz dany produkt :)

Obserwuję jako xkeylimex
Pozdrawiam!
"


Chciałabym jednak,żebyście pomogły wybrać najbardziej odpowiadającą wam skalę.W pasku bocznym znajdziecie sondę,w której możecie wybrać najlepszą możliwość.Jeżeli macie jakiś inny pomysł na sposób oceniania kosmetyków,zapraszam do komentowania pod postem :)5 komentarzy:

  1. Słuszna uwaga xKeyLimex :) Gratulacje !

    OdpowiedzUsuń
  2. Takie oceny są bardzo przydatne w recenzjach:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Ojej, dziękuję Ci bardzo! Nawet nie wiesz, jak się cieszę! Nie tylko z wygranej, ale przede wszystkim z tego, że mogłam jakoś pomóc i podsunąć pomysł na coś, co Ci przypadło do gustu :)

    OdpowiedzUsuń

Wasze komentarze sprawiają mi wielką radość-dziękuję :).Postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć na wszystkie pytania i mogę Was zapewnić,że czytam każdy napisany komentarz.

Komentarze obraźliwe lub mające na celu wyłącznie autopromocję będą od razu usuwane.Nie mam nic przeciwko linkom związanym z tematem posta(np. link do Twojej recenzji danego produktu itp),ale nie zostawiajcie proszę komentarzy w stylu "Super blog,zajrzyj do mnie"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...